*Heidi szemszöge*
Nem nagyon érdekelt minket a menedzserek, így folytatuk a beszélgetést.
-Meséljetek magatokról.-érdeklődött Harry.
-Kérdezettek és mi válaszolunk./Lucy/
-Mellesleg hány évesek vagytok??/Zayn/
-17 leszünk február 1-én.-olyan meglepő fejet vágtak, nem értetük mivan.
Egymásra néztünk Lucyval, de nem igazán kaptuk meg a választ.
-Miért vagytok ennyire meglepődöttek??-mondtuk egyszerre.
-Dzsing!-ordibálltrám Lucy.
- Azért mert Harry-nek is ugyanakkor van./Louis/
-És Lucy te meeg mi a fenét művelsz??/ Liam/
-Hát tudod, mi ikrek vagyunk és néha idegesítő ha egyszerre mondunk
dolgokat. Így csak akkor fog beszélni ha kimondjuk a nevét. Ez ilyen
testvéri szivatás.
-Mármint a Heidi Darrwin-t ?-Szólalt meg Zayn azzal a roszfiús mosolyával.
-Köszönöm Zayn! Lucy, te ezért most kapsz!-szóltam vissza Lucy-nak.
-És ti hány évesek vagytok??/Lucy/
-Én 18, Louis 20, Niall 18, Zayn 19 és Liam 18.- Harry a zöld szemeivel elégé elkáprázstatott. Miről beszélek én. Ébresztő Heidi!!
-Hei... Hei.. HEIDI DARRWIN!! Ide figyelnél??- ordított nekem Lucy.
-Mi?? Mi van?? -ennyire elbambultam volna??
-Figyelsz te egyáltalán ránk??-Louis szólalt meg, közben a répáját rágcsálta.
-Bocsi, figyelek csak egy kicsit gondolkoztam.
-Mégis min gondolkoztál ennyire??-hát igen, nem számítottam erre a kérdésre.
-Öhm hát Nick-en gondolkoztam.- nem tudtam, mit mondani így ezt mondtam, ami először az eszembe jutott.
-Ki az a Nick??/Niall/
-Az otthoni pasija, akivel éppen távkapcsolatban van.- szegeztem rá mérges szemmekkel, nem akartam hogy mindenki megtudja.
-Lucy, mintha te nem. -vágtam vissza, de ő nem igzán háborodott fel ezzen. Csak én kaptam föl ennyire a vizet, de miért?
-Várjunk csak nektek van barátotok, akiket ott haagytatok és most épp úgymond távkapcsolatban vagytok??- meredtek ránk azok a szempárok.
-Igen, miért ti nem így játszottok??-szoltam vissza.
-Nem mivel már egyikünknek sincsen barátnője.- Zayn a kis fiús mosolyával, megint.
-Meglepő. Azt hittük nálatok mindig akad valaki. /Lucy/
-Hát azért nem naponta van új barátőnk, szóval ne túlozzátok el.
A beszélgetéssünket a két menedzser zavarta meg.
-Sziasztok, látom nagyon jól kijöttök!- üdvözölt minket Paul. Várjunk csak ezek kézen fogva járkálnak a repülőn??
-Nagyon jó fejek a lányok és Paul láttom neked is akadt valami.- hát Niall mondata megröhögtettet mindenkit.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése