Sziasztok! Mi vagyunk a Darrwin ikertesók, Lucy és Heidi. Külsőleg nagyon is két tojások vagyunk, anyáék meg sem tudnának külömböztettni, ha nem öltözködnénk máshogy. A hírnevünk
meg van New York-ban, de szeretnénk más városokat, országokat
meghódítani. A szüleinkről néhány szó. Anya egy híres divattervező
amerikai szármízású és apu meg az építész mérnök aki angliai származású.
Mivel idén nyára apa kapott új állást Angliában, így az egész család
kiköltözik Londonba. Mi a csodás világ turnét szeretnénk megvalósítani
és Anglia is nagy lehetőség számumnkra.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése